Urobte si s nami Vianoce

Kto by si na Vianoce nechcel urobiť radosť? Flanelové pyžamá, papuče a hrubé ponožky sú síce rozšírené i žiadané, ale príliš bežné. Novým trendom je v súčasnosti darček, ktorý ocení celá rodina.

 

Napríklad nová kuchynská linka s modernými spotrebičmi poteší toho, kto rád varí, i toho, kto má rád dobré jedlá. Alebo práčka. Z tej sa síce otvorene budú tešiť len niektorí členovia domácnosti, ale poslúži všetkým bez výnimky. Na a taký televízor, ten urobí radosť úplne každému. Pri výbere toho správneho darčeka je tiež dôležité zabezpečiť výhodnosť jeho financovania. A to už je úloha pre špecialistov z Prvej stavebnej sporiteľne.  

 
Šťastná sedmička
Jednu z najlepších ponúk na trhu prináša najväčšia stavebná sporiteľňa na Slovensku, Prvá stavebná sporiteľňa. Výhodné úvery na zariadenie domácnosti do výšky 7-tisíc € a so splatnosťou až 7 rokov poskytuje už dávnejšie. V súčasnosti ich môže získať prakticky ktokoľvek. Nárok na takýto úver, ktorý netreba zakladať nehnuteľnosťou, majú naši sporiaci klienti, ale aj ľudia, ktorí zodpovedne splácajú, prípadne už splatili úver v Prvej stavebnej sporiteľni či v akejkoľvek inej banke. Poskytneme ho dokonca aj tomu, kto doteraz vôbec nesporil alebo nesplácal úver.

 

Bez bločkov a faktúr
Významnou prednosťou úveru na zariadenie domácnosti od PSS, a. s., je priaznivá úroková sadzba, ktorá sa nezmení počas celej doby splácania úveru od prvej splátky až po poslednú. Jeho výhodou je tiež, že banka od vás nebude vyžadovať predkladanie bločkov ani faktúr.

 
Čo všetko si môžete kúpiť
S úverom na zariadenie domácnosti od Prvej stavebnej sporiteľne si môžete do svojho bytu alebo rodinného domu kúpiť prakticky čokoľvek. Napríklad nábytok do obývačky, spálne či detskej izby, kuchynskú linku, domáce spotrebiče každého druhu (práčku, chladničku, mikrovlnku, televízor, mixér, kávovar a iné), ale zabezpečiť si môžete napríklad aj novú podlahu, koberce či umelecké dielo.

 
Postaráme sa o vás
Ak uvažujete nad ponukou Prvej stavebnej sporiteľne, poraďte sa v kruhu svojich najbližších a potom oslovte niektorého z tisícky obchodných zástupcov PSS, a. s., ktorí sú vám k dispozícii. Ich zoznam nájdete na www.pss.sk alebo zavolajte na číslo 02/58 55 58 55. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek si poviete. Ak si to budete želať, prídu za vami hoci aj k vám domov. Pomôžu vám nielen s financovaním vášho bývania, na požiadanie vám sprostredkujú aj kvalitné poistenie domu, bytu, domácnosti, a tiež životné či pohrebné poistenie. A to je už naozaj komplexná starostlivosť.

 

TIP PRE VÁS
Štandardné úrokové sadzby pri tých najvýhodnejších úveroch na bývanie sme znížili až o pol percenta. Po zdokladovaní príjmu vám môžeme požičať až do 45-tisíc € aj bez založenia úveru nehnuteľnosťou. Informujte sa u najbližšieho obchodného zástupcu PSS, a. s., na čo máte teraz pri financovaní svojho bývania nárok.

 

NIEČO EXTRA
Uzatvorte svojmu dieťaťu zmluvu o stavebnom sporení Junior extra chránenú extra istotou. Bezpečne mu na nej nasporíte do budúcnosti a pripravíte podmienky na výhodný úver. Zmluva pre dieťa do jedného roka je úplne zdarma.

Patrí do vydania: 
December 2015