Program celkovej regenerácie vlasov s dlhodobým účinkom

Zdá sa vám, že vaše vlasy sú poškodené, bez lesku, majú rozštiepené končeky a pôsobia unavene a nezdravo? Vyhľadajte novú službu od L´Oréal Professionnel Pro Fiber v profesionálnom salóne. Vložte svoje vlasy do rúk odborníkov, kaderníkov a profesionálnych poradcov.

Program Pro Fiber sa začína diagnostikou vlasov v salóne, na základe ktorej kaderník starostlivo určí stupeň poškodenia a vyberie jeden z troch radov starostlivosti. Tiež vám odporučí prípravky na domácu starostlivosť a poradí, ako ich správne používať. Druhým krokom programu je samotná služba v salóne a tretí krok tvorí následná domáca starostlivosť.

 

 

Moja skúsenosť

 

Vyskúšala som túto úžasnú personálnu službu na mojich vlasoch. I napriek dôkladnej starostlivosti som zistila, že končeky mojich vlasov sú rozštiepené a viac citlivé. Preto som sa rozhodla pre službu Pro Fiber. Kaderníčka Lýdia na základe diagnostiky mojich vlasov vybrala starostlivosť číslo 2, výrobky v modrom odtieni. Vlasy ošetrila dvoma umytiami šampónom, potom naniesla koncentrovanú starostlivosť a autoregeneračnú masku, ktorá obsahuje revolučný molekulárny komplex APTYL 100. Následne moje vlasy vyfúkala na hladko, tak ako ich nosím, prirodzene, voľne rozpustené. I napriek mojej blond farbe vlasy získali požadovaný lesk, pôsobili sviežo, prirodzene a končeky vlasov boli pevné a hladké. Je dôležité pripomenúť, že po každom štvrtom umytí vhodným šampónom Pro Fiber je nutné použiť aktivátor, ktorý predlžuje efekt služby až na 6 týžňov. Po šiestich týždňoch treba opäť navštíviť kadernícky salón na nanesenie masky, ktorá znovu doplní do vlasov hĺbkovú regeneráciu. Pro Fiber služba dodá vlasom dlhotrvajúcu regeneračnú a ošetrujúcu starostlivosť a pri následnej domácej reaktivácii dlhotrvajúci efekt, aký tu ešte nebol. Vlasy ošetrené prípravkami Pro Fiber sú ako vymenené, nádherné, pružné, lesklé, pevné a pôsobia ako čerstvo ostrihané. PRO FIBER je výsledkom jedinečného záväzku výskumu L´Oréal, vytvoriť vlasovú starostlivosť s dlhotrvajúcimi účinkami tak, aby splnila jednu z najväčších požiadaviek žien – mať krásne a zdravé vlasy. PRO FIBER obsahuje exkluzívnu kombináciu jedinečných aktívnych ingrediencií Laboratórií L´Oréal, ktoré prenikajú do vlasového vlákna, uzamykajú zložky dôležité pre opravu vlasov, čím dosahujú neporovnateľné a viditeľné výsledky. Vlas je ako nový od korienkov až po končeky, akoby nebol nikdy poškodený, a to až na 6 týždňov.

 

 

 

Autor: 
Daniela Drábová
Patrí do vydania: 
September 2015