S nami ušetríte peniaze aj čas

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok a šťastie sa šíri z kuchyne. Že najdôležitejší priestor pre rodinu je obývacia izba. Že deti by mali dostať len to najlepšie vrátane svojho vlastného životného priestoru. A že kvalita bývania sa pozná podľa vyhotovenia kúpeľne a WC.

 

 

Tak, ako je pre vás dôležitá každá miestnosť vášho bytu či rodinného domu, pre nás je dôležité, aby sme vám zabezpečili tie najvýhodnejšie podmienky financovania bývania. Preto teraz Prvá stavebná sporiteľňa zásadne znížila úrokové sadzby svojich medziúverov. Navyše platí, že čím viac peňazí si u nás požičiate, tým nižší úrok na svoj úver dostanete.

 

Porovnateľne výhodnejší

 

Povedzme, že si chcete obnoviť svoje súčasné bývanie. Napríklad zariadiť si novú kúpeľňu, kúpiť si modernú kuchynskú linku, osadiť účelné vstavané skrine, vymeniť podlahy, okná, dvere... Nech sa páči. V PSS, a. s., môžete siahnuť po úvere so zníženým úrokom – oproti obdobiu do 1. septembra 2014 až o celé jedno percento. Pritom do výšky 40-tisíc eur ho sporiaci klient ani nemusí zakladať nehnuteľnosťou. Je to úver s podobnými parametrami ako majú spotrebiteľské úvery, ktoré sa na Slovensku najčastejšie využívajú na financovanie obnovy bývania. S tým rozdielom, že medziúver z PSS, a. s., má dva- až trikrát nižšiu úrokovú sadzbu! Je zrejmé, že s týmto naším medziúverom ušetríte stovky, možno aj tisíce eur. Navyše sa nám podarilo odbúrať zbytočné papierovanie v podobe znaleckých posudkov, vkladu do katastra nehnuteľností či dodatočného poisťovania bytu alebo rodinného domu. Vystačíte si len s jedným ručiteľom. Manželia dokonca nepotrebujú ručiteľa vôbec. Vďaka tomu ušetríte ďalšie peniaze, ale aj množstvo času a tiež poriadnu dávku svojej trpezlivosti.

 

Nízko a ešte nižšie

 

Možno však patríte k tým ľuďom, ktorí potrebujú na kúpu bytu alebo výstavbu rodinného domu viac peňazí. V tom prípade vám odporúčame medziúver zabezpečený nehnuteľnosťou. Aj teraz máme pre vás niekoľko dobrých správ. Napríklad tú, že pri týchto úveroch, ktoré jednotlivcovi poskytneme do výšky 170-tisíc eur a manželom, resp. partnerom do 340-tisíc eur, sme znížili úrokové sadzby až o 1,2 %! V súčasnosti sa ich úroková sadzba začína už od 3,69 % ročne, čo je najnižší neakciový úrok medziúveru v histórii Prvej stavebnej sporiteľne. Dodáme len, že po istom čase splácania, keď splníte podmienky na získanie stavebného úveru, úrokovú sadzbu vám ešte znížime. Najväčšia stavebné sporiteľňa na Slovensku poskytuje stavebné úvery s garantovaným úrokom už od 2,9 % ročne, pričom jeho splátky sú nemenné od prvej až po úplne poslednú.

 

 

Aj na vybavenie domácnosti

 

V PSS, a. s., vám poskytneme úvery nielen na zabezpečenie nového alebo vynoveného bývania, ale aj na vybavenie vašej domácnosti. V súčasnosti až do výšky 7 tisíc eur s nízkym úrokom garantovaným počas celej doby splácania. Nevyžadujeme ručiteľa ani predkladanie bločkov či faktúr.

 

 

Za menej či zdarma

 

• Uzatvorenie novej zmluvy o stavebnom sporení v úverovej tarife v súčasnosti stojí len 20 eur.

 

• Ak žijete v bytovom dome, ktorý v tomto alebo minulom roku čerpal úver na obnovu z PSS, a. s., požiadajte nás o úver napríklad na rekonštrukciu svojho bytu a my vám ho poskytneme bez poplatku za spracovanie.

 

 

 

Požiadajte obchodného zástupcu PSS, a. s., aby spočítal a porovnal výhodnosť našich úverov s konkurenčnými ponukami. Alebo nám zavolajte na 02/58 55 58 55, prípadne kliknite na www.pss.sk.

 

 

 

Patrí do vydania: 
Október 2014