Dokonalá pleť za pár minút

Spríjemnite si ráno s mejkapom, ktorý vám vydrží počas celého dňa. Potom už nemusíte myslieť na nedostatky, ktoré sa na vašej tvári nachádzajú. S novými farebnými korekčnými tyčinkami a s novou podkladovou bázou od Max Factor dosiahnete krásnu pleť bez nedostatkov, farebne zjednotenú, rozžiarenú a vaše tajomstvo, ako sa vám to podarilo, prezradíte priateľkám pri kávičke. Otvoríte kozmetickú taštičku, v ktorej je tajomstvo ukryté. Päť farebných korekčných tyčiniek a nová podkladová báza od Max Factor dokážu zakryť a zjemniť všetky nedostatky na pleti.

 

 

Zabudnite na spotenú tvár a lesklú pleť!

 

Jedinečná podkladová báza Max Factor Facefinity All Day Primer s ochranným faktorom SPF 20 ukrýva tajomstvo profesionálne nalíčeného vzhľadu v mikro korekčných zložkách, ktoré absorbujú pot a kožný maz, čím výrazne predlžujú trvácnosť vášho mejkapu. Podkladová báza je nevyhnutným krokom na prípravu pleti pred líčením a je osobitne vhodná pre mastnejšie typy pleti. Zmatňujúce čiastočky absorbujú kožný maz a výrazne predlžujú trvácnosť mejkapu.Táto podkladová báza je skvelá – na pleti pôsobí hodvábne a vláčne. Aplikujte ju na pleť po nanesení ošetrujúceho krému pomocou rovného štetca na mejkap a sústreďte sa na oblasť T-zóny. Pat McGrath

 

 

Korekčné tyčinky CC Colour Corrector sú nádherné, farebné a pripomínajú mi francúzske macronky, jednoducho na zjedenie


Musíš ich mať všetky každý deň poruke!

 

Ružová tyčinka zosvetľuje tmavé škvrny, pôsobí proti modrastej pleti a rozjasňuje. Korekčné tyčinky používajte priamo na pleť po použití podkladovej bázy a pred nanesením mejkapu. Končekmi prstov jemne rozotrite, pričom dbajte na to, aby vaša pleť zostala prirodzená, nie príliš svetlá. Pat McGrath, celosvetová kreatívna riaditeľka pre Max Factor.

 

 

 

Autor: 
Daniela Drábová
Patrí do vydania: 
Júl - August 2014