Passionate Russia

S PASSIONATE RUSSIA sa podarilo umelcom FREYWILLE vytvoriť kolekciu, ktorá vzdáva hold kráse s vysokým kontrastom nádhernej kultúry, umeleckej vášne a tvorivej sile svojich zástupcov. Každý jeden zo štyroch dizajnov kolekcie PASSIONATE RUSSIA je majstrovským dielom.

MY MATRYOSHKA

Tento dekoratívny motív, MY MATRYOSHKA, zapôsobil svojim teplom, žiarivými farbami a rôznymi variáciami, okúzľujúcej bábiky – matriošky na jasnom modrom pozadí.

 

GOLDEN KALINKA

Opulentné, kvetinové vzory v červenej a čiernej farbe sú nanesené na zlatom podklade. Okúzlení touto unikátnou formou umenia, umelci z FREYWILLE vytvorili dizajn GOLDEN KALINKA a vdýchli do neho nový život.

 

SWAN LAKE

Vo FREYWILLE dizajne SWAN LAKE nájdete tečúcu ľahkosť hudby, strhujúcu vášeň tanečníkov a dramatickosť príbehu vyjadrenú v harmonických farebných kompozíciách fialovej, krémovej a zlatej.

 

GLORIOUS FIREBIRD

Mystický Ohnivý vták z tradičnej ruskej rozprávky inšpiroval umelcov FREYWILLE pri tvorbe dizajnu GLORIOUS FIREBIRD, kde sú umeleckým štýlom a spôsobom interpretované mnohé elementy tejto rozprávky s dôrazom na symbolickú nádheru zlatých pier.

 

www.freywille.com

Bratislava , Panská 14

+ 421 2 544 198 48

bratislava@frey-wille.com


Patrí do vydania: 
November 2013